
Плівка поліетиленова первинна 150 мкм, рукав 1500 мм х 100 м.пог
5 250 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1-5
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина рукава: 150 см
Ширина рукава в розвороті: 300 см
Товщина: 150 мкм
Кількість в рулоні-100 м.пог
Вага - 40кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип поліетилену | Високого тиску |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага рулону | 40 |
| Товщина плівки | 150 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 100 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴/рулон


