Березневі знижки!

Плівка поліетиленова Чорна (будівельна) 1500 мм х 150 мкм, 50 м.пог
2 230 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 1-2-3
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка поліетиленова чорна найчастыше використовується під час ремонту. Плівка вкладається під ламінат, стяжку, плитку, для затеплення стін. Захист від вітру та води.
Ширина рукаву — 1500 мм
Товщина-150 мкм
Кількість в рулоні-50 м.пог
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплектуюче |
| Товщина плівки | 150 мкм |
| Ширина рукава | 150 см |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Вага | 19 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 230 ₴/рулон


