Березневі знижки!

Плівка поліетиленова чорна 60 мкм ,рукав 150 см х 14 м.пог
655 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1-2-3
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка поліетиленова вторинна з додаванням чорного барвника.
Ширина-150 см
Товщина-60 мкм
Довжина-14 м.пог
Вага-2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поліетилену | Високого тиску |
| Щільність | 0.06 г/см3 |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴/комплект


