
Плівка первинна рукав 350 мм х 50 мкм (800 мм)
3 460 ₴/рулон
- Під замовлення
- Код: 1-14
Відправка з 14 квітня 2026+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка виготовлена з первинного поліетилену.
Ширина — 350 мм
Товщина - 50 мккм
Вага - 25 кг
Кількість погоних метрів в рулоні - 800 м
Ціна вказана за 1 рулон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Щільність | 50 мікрон |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Товщина плівки | 50 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 800 м |
| Ширина рукава | 350 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴/рулон



