Березневі знижки!

Плівка рукав первинний поліетиленовий 500 мм х 40 мкм
170 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 1-18
Відправка з 14 квітня 2026+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рукав первинний поліетиленовий
Висота-50 см
Товщина-40 мкм
Кількість метрів — 750 м. пог
Під замовлення, від 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Щільність | 40 мікрон |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Товщина плівки | 40 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 750 м |
| Ширина рукава | 500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴/рулон



