
Повітряно - бульбашкова плівка товста 100 см х 75 мкм,(100 м.пог)
1 030 ₴/рулон
- Під замовлення
- Код: 2-39
Відправка з 17 квітня 2026+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряно бульбашкова плівка - це захисна упвковка для різного виду товару,яка охороняє вміст пакування від зовнішніх фізичних впливів (здавлювання,ударів,вібрацій).
Повітряно бульбашкова плівка застосовується при пакуванні меблів,легких металоконструкцій,виробів зі скла й побутової техніки.
Ширина - 100 см
Довжина - 100 мп
Товщина - 75 мкм
Діаметр бульбашки - 10 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | No brand |
| Довжина | 100 м |
| Ширина | 100 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 м |
| Кількість шарів | 2 |
| Діаметр бульбашки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір плівки | Прозорий |
| Колір | Прозорий |
| Вид плівки | Полотно |
| Товщина плівки | 75 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 100 м |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴/рулон



