Березневі знижки!

Плівка поліетиленова чорна рукав 60 мкм х 1500 мм х 100 м. пог
1 580 ₴/рулон
- Під замовлення
- Код: 1-2-9
Відправка з 17 квітня 2026+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка поліетиленова рукав чорний вторинний.
Ширина-1500 мм
Товщина-60 мкм
Метраж-100 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поліетилену | Високого тиску |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴/рулон


