
Мішок поліетиленовий 27,5 см х 31,5 см х 20 мкм (200шт)
157 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3-4
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішок поліетиленовий прозорий із первинного поліетилену.
Мішки призначені для сипучих та наливних продуктів, дозволено контакт з продуктами харчування.
Ширина - 27,5 см
Довжина - 31,5 см
Товщина - 20 мкм
Кількість в упаковці - 200 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Місткість | 7 кг |
| Довжина | 27.5 см |
| Матеріал | Поліетилен |
| Особливості | Вкладиш |
| Щільність матеріалу | 20 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 31.5 см |
| Основні атрибути | |
| Товщина | 20 мкм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Мінімальне замовлення | 200 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴/комплект


