Березневі знижки!

Плівка поліетиленова Чорна (будівельна)180 мкм, 50 м
2 180 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 1-2-11
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка поліетиленова чорна використовується під час ремонт. Плівка вкладається під ламінат, стяжку, плитку, для затеплення стін. Захист від вітру та води.
· Надійна чорна плівка для гідроізоляції та сільського господарства. Висока міцність. Чесна щільність та намотка. Замовляйте!
Ширина рукава — 1500 мм
Товщина-180 мкм
Кількість в рулоні - 50 м.пог
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Структура поверхні | Матова |
| Ширина | 3000 мм |
| Товщина | 0.18 мм |
| Тип | Комплектуюче |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Ширина рукава | 150 см |
| Основні атрибути | |
| Товщина плівки | 180 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴/рулон



