Знижки у лютому!

Плівка поліетиленова первинна 150 мкм, рукав 1500 мм-50 м.пог
3 150 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 1-15
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плівка поліетиленова виготовлена із первинної сировини.
Ширина — 1500 мм
Товщина-150 мкм
Довжина-50 м.пог
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 м |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Товщина плівки | 50 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 3 м |
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 150 мкм |
| Висота | 1.5 м |
| Стан | Нове |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Ширина рукава | 150 см |
| Гарантійний термін | 12 дн |
| Вага | 21 кг |
| Матеріал покриття | Теплічна плівка |
| Товщина покриття | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴/рулон


