
Каремат оливковий 1900мм х 600мм х 15 мм ламінований з обох сторін захисною плівкою
495 ₴
- Під замовлення
- Код: 18-1
Відправка з 17 квітня 2026+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каремат - туристичний килимок, виконує функцію теплоізоляції та захищає від вологи, яка йде від землі, холоду, вогкості, призначений для створення прошарку між дном намети і спальним мішком, помякшує нерівну підлогу,
Геометричний розмір: 1900 мм х 600 мм х 15 мм (+-2 мм)
Колір : оливковковий
Щільність: 45-50 кг/м3
Вид поверхні: ламіноване з обох сторін захисною плівкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 550 г |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Тип | Килимок/мат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





