
Мішки поліетиленові міцні 550 мм х 1000 мм х 80 мкм (500шт)
6 400 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 3-8
Відправка з 09 квітня 2026+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішки поліетиленові гарної якості, світлі, цупкі. Для соління, овочів, вирощування грибів, тощо.
ШИРИНА-550 ММ
ДОВЖИНА-1000 ММ
ТОВЩИНА-80 МКМ
Кількість -500 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість | 20 кг |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал | Поліетилен |
| Щільність матеріалу | 80 г/м2 |
| Ширина | 55 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Мінімальне замовлення | 500 шт |
| Товщина | 80 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴/комплект



