Березневі знижки!

Плівка рукав первинний поліетиленова 200 мм х 50 мкм 15м
235 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-36
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рукав із первинного матеріалу.
Ширина - 20 см
Товщина - 50 мкм
Кількість метрів = 15 м
Вага - 0,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Щільність | 50 мікрон |
| Ширина | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Товщина плівки | 50 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 15 м |
| Ширина рукава | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴/комплект



