Березневі знижки!

Плівка рукав первинний поліетиленова 200 мм х 50 мкм на Метраж!
від 14 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1-37
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рукав із первинного матеріалу, на Метраж
Ширина - 20 см
Товщина - 50 мкм
Мінімальна кількість метрів - 10 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18 кг |
| Щільність | 50 мікрон |
| Ширина | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Товщина плівки | 50 мкм |
| Кількість метрів в рулоні | 750 м |
| Ширина рукава | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 14 ₴/пог.м



