
Упаковкова стрічка поліпропіленова 12 мм × 0,8 мм — 2200 м. пог
1 425 ₴/бухта
- В наявності
- Код: 6-1
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка поліпропіленова широко застосовується для пакування товару, і різних вантажів надалі для транспортування. Примінюють її під час стягування, обв'язування різних вантажів, зокрема будівельні матеріали, мідіеле,папери, кірпич.
Ширина — 12 мм
Товщина — 8 мм
Довжина-2200 м.пог
Колір-Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина намотування | 1200 м |
| Тип стрічки | поліпропіленова стрічка |
| Типорозмір стрічки | 19 мм |
| Товщина стрічки | 9 мм |
| Зусилля на розрив | 350 кг |
| Колір стрічки | Білий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Ширина | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴/бухта


