Березневі знижки!

Халат махровий чоловічий (лікарня, сауна, дім) (2 шт)
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-1-2
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат махровий чоловічий темно-синього кольору, для довготривалого використання, довгий(нижче колін), без гудзиків, на поясі. При пранні не міняє колір, не "сідає". Розмір 54
Довжина халату -125 см.
В упаковці - 2 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип халата | Домашній |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват грудей | 125 см |
| Тип тканини | Махра |
| Довжина халата | Довгий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Ні |
| Довжина виробу по спинці | 125 см |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴








