Березневі знижки!

Жіночий халат червоний (54р)
1 240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-2-2
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат махровий жіночий без гудзиків, на поясі (155 см), рукав короткий(довжина 35 см) від плеча), висота халату 110 см (нижче колін), розмір 54. Практичний, довготривалого використання, червоний колір, довговічний, колір не змінює при пранні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват талії | 95 см |
| Обхват стегон | 117 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Махра |
| Склад | махра |
| Довжина халата | Довгий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Ні |
| Довжина виробу по спинці | 110 см |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Стан | Новий |
| Сезон | Весна/Осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴





