
Пакети білі банан 30*40(+3)см, 50 мкм (100шт)
435 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3-48
+380 (67) 951-10-70
Менеджер- +380 (50) 362-03-47Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети білі виготовлені з поліетилену високої якості, дозволені для використання продуктів харчування.
Ширина - 30 см
Висота - 40 см
Товщина - 50 мкм
Колір - білий
Вантажопідйомність пакету - до 3 кг
Посилена ручка, активовані (можна нанести різні зображення), глянцеві.
Висота донного фальця - 3 см
Використовуються: для косметики та парфумерії, виставок і презентацій, аптеках, магазинах одягу та взуття, сувенірів, побутової хімії, продуктів харчування, дитячих товарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет "банан" |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 50 мкм |
| Вага упаковки | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴/комплект


